Dołącz do naszego zespołu

Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Przedstawiciel handlowy - branża fleksograficzna - cyfrowa

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa klientów aktywnych
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, samodzielność i sumienność
  • doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednim kontaktem z klientami
  • znajomość branży fleksograficznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Grafik - Operator DTP

  • przygotowanie plików graficznych do druku
  • wysyłanie plików do akceptacji klienta
  • tworzenie montaży graficznych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (ze szczególnym naciskiem na Illustrator, Photoshop)
  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku (flexo, cyfra)
  • wiedza na temat zarządzania barwą
  • mile widziana znajomość środowiska pracy firmy ESKO
  • dokładność i dbałość o detale, umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami na raz
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji na rynku